Kalender seizoen 2021 2022

17 september 2021, LIK ronde 1, KA Hasselt
24 september 2021, LIC 01, Hasselt 1 – NLS, Hasselt 4 bye, Hasselt 3 – Hasselt 2
08 oktober 2021, LIK ronde 2
15 oktober 2021, Clubkampioenschap ronde 1
22 oktober 2021, LIC 02, Hasselt 4 – Hasselt 3
23 oktober 2021, LIC 02, Leopoldsburg – Hasselt 1, Hasselt 2 – Sint-Truiden 1
24 oktober 2021, NIC ronde 1
12 november 2021, Clubkampioenschap ronde 2
17 november 2021, LIK50+ ronde 1, KA Hasselt
19 november 2021, LIK ronde 3
21 november 2021, NIC ronde 1
26 november 2021, LIC 03, Hasselt 1 – Landen 1, Hasselt 3 – MSK Dilsen 1
27 november 2021, LIC 03, Hasselt 2 – Hasselt 4
30 november 2021, LIK50+, ronde 2
05 december 2021, NIC ronde 3
10 december 2021, LIC 04, Eisden 1 – Hasselt 1, Hasselt 4 – Sint Truiden 1, MSK Dilsen 1 – Hasselt 2, Landen 3 – Hasselt 3
14 december 2021, LIK50+, ronde 3
17 december 2021, Clubkampioenschap ronde 3
19 december 2021, NIC ronde 4
07 januari 2022, LIC 05, Hasselt 1 – Landen 2, Hasselt 3 – Heusden Paal 3, Hasselt 4 – MSK Dilsen 1
08 januari 2022, LIC 05, Hasselt 2 – Landen 3
12 januari 2022, LIK50+, ronde4
14 januari 2022, LIK ronde 4
16 januari 2022, NIC ronde 5
21 januari 2022, Clubkampioenschap ronde 4
25 januari 2022, LIK50+, ronde 5
30 januari 2022, NIC ronde 6
08 februari 2022, LIK50+, ronde 6
11 februari 2022, LIK ronde 5
13 februari 2022, NIC ronde 7
18 februari 2022, Clubkampioenschap ronde 5
20 februari 2022, NIC ronde 08
23 februari 2022, LIK50+, ronde 7
25 februari 2022, LIC 06, Pelt 1 – Hasselt 1, Landen 3 – Hasselt4, Heusden Paal 2 – Hasselt 2
26 februari 2022, LIC 06: Genk 2 – Hasselt 3
06 maart 2022, Limburgs Rapidkampioenschap
08 maart 2022, LIK50+, ronde 8
11 maart 2022, LIK ronde 6
13 maart 2022, NIC ronde 9
18 maart 2022, LIC 07, Heusden Paal 1 – Hasselt 1, Hasselt 3 – Pelt 2, Hasselt 4 – Heusden Paal 2
19 maart 2022, LIC 07, Hasselt 2 – Genk 2
22 maart 2022, LIK50+, ronde 9
25 maart 2022, Clubkampioenschap ronde 6
27 maart 2022, NIC ronde 10
15 april 2022, Clubkampioenschap ronde 7
18 april 2022, Paasrapid Leopoldsburg
22 april 2022, LIK ronde 7
24 april 2022, NIC ronde 11
29 april 2022, LIC 08, Hasselt 1 bye, Hasselt 3 bye, Pelt 2 – Hasselt 2
30 april 2022, LIC 08, Genk 2 – Hasselt 4
13 mei 2022, Limburgs Ploegenrapidkampioenschap
20 mei 2022, gemeenschappelijke ronde, LIC 09, Genk 1 – Hasselt 1, Hasselt 2 bye, Hasselt 4 – Pelt 2, Hasselt 3 – Sint Truiden 1
27 mei 2022, Clubkampioenschap ronde 8
03 juni 2022, Jaarlijkse Algemene Vergadering KHSC O’Kelly
10 juni 2022, Clubkampioenschap ronde 9
26 augustus 2022, Algemene Vergadering Liga Limburg

Covid

Wegens de bekende covid-perikelen liggen alle ‘live’ activiteiten in de club voorlopig stil. Er wordt veelal on line gespeeld. Binnenkort beter nieuws? Ik wens alle leden veel gezondheid en hoop hen spoedig weer te zien!

Robert

Clubkampioenschap 2019 2020

Ronde 5 – te spelen vòòr of op 06 maart 2020

01. Kris Theunissen – Kristof Steyls
02. Jef De Puydt – Lennert Bex
03. Billy Buelen – Robert Pools
04. Gilles Vandelaer – Jente Moors
05. Ferdinand Jordens – Willy Swijsen
06. Johny Govarts – Heinz Bork
07. Marc De Baenst – Lars Mathijs
08. Tom Raes bye

Ronde 4 – te spelen vòòr of op 07 februari 2020

01. Lennert Bex – KrisTheunissen 0 – 1
02. Kristof Steyls – Billy Buelen 1 – 0
03. Jef De Puydt – Ferdinand Jordens 1 – 0
04. Heinz Bork – Robert Pools 0 – 1
05. Jente Moors – Tom Raes 1 – 0
06. Willy Swijsen – Johny Govarts 1 – 0
07. Lars Mathijs – Gilles Vandelaer 0 – 1
08. Marc De Baenst bye

Ronde 3 – te spelen vòòr of op 20 december 2019

01. Kris Theunissen – Jef De Puydt 1 – 0
02. Lennert Bex – Kristof Steyls 1 – 0
03. Gilles Vandelaer – Billy Buelen 0 – 1
04. Robert Pools – Jente Moors 1/2 – 1/2
05. Tom Raes – Heinz Bork 1/2 – 1/2
06. Lars Mathijs – Ferdinand Jordens 0 – 1
07. Marc De Baenst – Willy Swijsen 0 – 1
08. Johny Govarts bye

Ronde 2 – te spelen vòòr of op 08 november 2019

01. Billy Buelen – Kris Theunissen 0 – 1
02. Kristof Steyls – Robert Pools 1 – 0
03. Jente Moors – Lennert Bex 0 – 1
04. Jef De Puydt – Lars Mathijs 1 – 0
05. Ferdinand Jordens – Marc De Baenst 1 – 0
06. Willy Swijsen – Gilles Vandelaer 0 – 1
07. Johny Govarts – Tom Raes 0 – 1
08. Heinz bye

Ronde 1

01. Kris Theunissen – Willy Swijsen 1 – 0
02. Tom Raes – Kristof Steyls 0 – 1
03. Lennert Bex – Fernand Jordens 1 – 0
04. Gilles Vandelaer – Jef De Puydt 0 – 1
05. Marc De Baenst – Jente Moors 0 – 1
06. Heinz Bork – Billy Buelen 0 – 1
07. Robert Pools – Johny Govarts 1 – 0
08. Lars bye