Competitie

De kalender van de competities e.d.:

13 september 2019  LIC r1: Landen 1 – Hasselt 1, Hasselt 3 – Hasselt 2, Vlijtingen –  Hasselt 4 

27 september 2019 LIK r1, Hasselt

29 september 2019 NIC r1

04 oktober 2019 LIC r2: Hasselt 1 – Genk, Hasselt 2 – Heusden-Paal 2, Tessenderlo – Hasselt 3, Hasselt 4 – Houthalen-Oost 1

11 oktober 2019 Clubkampioenschap r1

13 oktober 2019 NIC r2

18 oktober 2019 LIK r2

20 oktober 2019 NIC r3

25 oktober 2019 LIC r3: NLS 1 – Hasselt 1, Hasselt 2 – Tessenderlo, Hasselt 3 – Sint-Truiden,
26 oktober 2019 Houthalen-Oost 2 – Hasselt 4

08 november 2019 Clubkampioenschap r2

27 oktober 2019 VSF Rapid 50/60+ te Hasselt

13 november 2019 LIK 50+ r1, Hasselt

17 november 2019 NIC r4

22 november 2019 LIC r4: Hasselt 1 – Pelt 2, Sint-Truiden – Hasselt 2, Landen 3 – Hasselt 3, Hasselt 4 – Heusden-Paal 4

26 november 2019 LIK 50+ r2, De Griffel Tessenderlo

29 november 2019 LIK r3

01 december 2019 NIC r5

06 december 2019 LIC r5: Pelt 1 – Hasselt 1, Hasselt 2 – Landen 3, Hasselt 3 bye, Hasselt 4 – Eisden 2

10 december 2019 LIK 50+ r3, ’t Pelterke Overpelt

20 december 2019 Clubkampioenchap r3

22 december 2019 Limburgs Ploegensnelschaak  Argus, Landen

07 januari 2020 LIK 50+ r4, De Zavel Lanklaar

10 januari 2020 LIC r6: Hasselt 1 – Leopoldsburg, Hasselt 2  bye, Landen 2 – Hasselt 3, Landen 4 – Hasselt 4

17 januari 2020 LIK r4

19 januari 2020 NIC r6

21 januari 2020 LIK 50+ r5, Landen

24 januari 2020 LIC r7: Eisden 1 – Hasselt 1, Hasselt 2 – Landen 2, Hasselt 3 – MSK-Dilsen 1, Hasselt 4 – Heusden-Paal 3

26 januari 2020 Limburgs Rapidkampioenschap Houthalen-Oost

02 februari 2020 NIC r7

04 februari 2020 LIK 50+ r6, Tessenderlo

07 februari 2020 Clubkampioenschap r4

14 februari 2020 LIK r5

16 februari 2020 NIC r8

19 februari 2020 LIK 50+ r7, Hasselt

03 maart 2020 LIK 50+ r8, Lanklaar

06 maart 2020 Clubkampioenschap r5

08 maart 2020 NIC r9

13 maart 2020 LIK r6

15 maart 2020 NIC r10

17 maart 2020 LIK 50+ r9, Landen

20 maart 2020 LIC r8: Hasselt 1 bye, MSK-Dilsen 1 – Hasselt 2, NLS 2 – Hasselt 3 (wordt een thuismatch in Hasselt op vraag van NLS2)
21 maart 2020 LIC r8: Pelt 3 – Hasselt 4

29 maart 2020 NIC r11

10 april 2020 Clubkampioenschap r6

24 april 2020 (gem. ronde in Hasselt) LIC r9: Hasselt 1 – Heusden-Pal 1, Hasselt 2 – NLS 2, Hasselt 3 – Heusden-Paal 2, Hasselt 4 – MSK-Dilsen 2

26 april 20220 test NIC

08 mei 2020 LIK r7

22 mei 2020 Clubkampioenschap r7

29 – 30 – 31 mei / 01 juni 2020: tornooi Maastricht

10 juli 2020 13de Memorial Jef Coolen, Hasselt